رعایت نکات ایمنی توسط واحدهای صنفی برای جلوگیری ازخطرات احتمالی در سیل | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
رعایت نکات ایمنی توسط واحدهای صنفی برای جلوگیری ازخطرات احتمالی در سیل

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران نکات ایمنی لازم جهت جلوگیری از خطرات احتمالی برای واحدهای صنفی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران ورئیس اتاق اصناف مشهد درخصوص خطرات احتمالی به واحد های صنفی در زمان وقوع سیل اشاره کرد : مدیران واحدهای صنفی اسناد و اوراق بهادار خود را در کیف یا جعبه های ضد آب گذاشته و در جایی مطمئن قرار دهند.

وی ضمن تأکید بر قرار دادن وسایل ضروری، اسناد و اشیاء قیمتی در طبقات بالاتر در ادامه افزود: هیأت مدیره مجتمع های تجاری تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خطر، احتمالات را پیش بینی کنند.

بنانژاد یادآورشد: واحدهای صنفی حاشیه ی خیابانها جهت جلوگیری از ورود سیلاب به مغازه ها تمهیدات لازم را در نظر گرفته و همچنین خودروهای شخصی یا باربری را در محل های مناسب و دور از خطرپارک نمایند.

رئیس اتاق اصناف مشهد با تأکید بر تغییر محل استقرار کالاهای آسیب پذیر در انبارهای مواد غذایی، لوازم خانگی و… ادامه داد: در هنگام وقوع سیل نسبت به قطع کلید اصلی برق، شیر‌‌‌ اصلی گاز و آب اقدام و پس از وقوع سیل لوازم برقی را قبل از استفاده کنترل و خشک کنید.

وی اضافه کرد: با توجه به ادامه دار بودن روند خدمت رسانی به سیل زدگان، اتاق اصناف مشهد به منظور مشارکت حداکثری واحدهای صنفی در این امر معنوی ، از روز شنبه ۱۷ فروردین اقدام به راه اندازی طرح پویش همدلی اصناف با شعار هر واحد صنفی یک ستاد کمک رسان، کرده است.
وی تصریح کرد: پویش همدلی اصناف، در جستجوی ایجاد اجتماع صنفی در تسهیل روند کمک رسانی برای انجام کاری ارزشمند و به یادمادنی در ابراز همدردی و نشاندن لبخندی، اگر چه کم رنگ بر لبان هموطنی است که حاصل عمرش در چشم برهم زدنی دستخوش سیلابی عظیم شده است.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به ایجاد سه کمیته در طرح مذکور ادامه داد: در این طرح سه کمیته بحران، کمیته مالی و روش شناسی و راهبردی، با دسته بندی اتحادیه ها، مجتمع های تجاری، به شناخت نیازها و مسائل جامعه محلی آسیب دیده و پوشش آن در قالب کمک های صنفی خواهند پرداخت.
وی در توضیح وظایف کمیته های مذکور یادآورشد: جمع آوری وجه نقد، لوازم پلاستیکی( ظروف یک بار مصرف و … )، اقلام غذایی، بهداشتی و استفاده از تخصص و مهارت های صنفی در راستای بازسازی واحدهای صنفی و منازل آسیب دیده درسیل، از جمله مهمترین اقدامات این پویش خواهد بود.
رئیس اتاق اصناف مشهد افزود: شیوه های جمع آوری کمکهای مورد نظر درطرح پویش همدلی اصناف به زودی به اطلاع اصناف خواهد رسید
رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده اظهار داشت: اهداف پوپش، تأمین مایحتاج و اقلام مورد نیاز مردمی، کمک به بازسازی اماکن مردمی و به ویژه بازسازی اماکن صنفی خواهد بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false