رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در راستای عبور از تحریم ها خواهد بود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در راستای عبور از تحریم ها خواهد بود

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید گفت: با تلاش برای دست یابی به رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی سرافرازانه از تحریم ها و توطئه های دشمن عبور خواهیم کرد و در راستای عمران و آبادی کشور و تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بر میداریم.
حسین طاهرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: اگر به تولید توجه ویژه‌ای شود مشکلات اساسی اقتصاد همچون ایجاد اشتغال رفع خواهد شد و رونق تولید باید منجر به افزایش کیفیت تولید، نوآوری و حجم تولید شود.
وی تصریح کرد: اصناف در مسیر تولید حرکت می‌کنند و بنگاه های کوچک و بزرگ تولیدی اگر بخواهند موفق باشند، باید براساس نقشه راه اصناف حرکت کنند.
دبیر اتاق اصناف ایران اظهار کرد: آنچه امروز ما در عرصه اقتصاد با آن روبرو هستیم، کاستی های تولیدی است و تولیدی که با تورم همراه شده، این تولید به طور حتم نمی تواند تداوم داشته باشد، و تولیدی که با دانایی و دانش حرکت کند در دنیای امروز می تواند حیاتی مناسب داشته باشد.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران افزود: نظام بانکی کشور باید پشتوانه ای برای تولید باشد، و باید برای پرداخت های نظام مالیاتی تصمیمات درستی اتخاذ شود.
طاهرمحمدی با بیان اینکه صادرات پیشران و موتور توسعه اقتصادی کشور و عامل رونق تولید است، تصریح کرد: یکی از الزامات رشد تولید برندسازی است و امروز در مواجهه با فشارها و تحریم‌ها دغدغه اصلی ما حفظ تولید است تا بتوانیم اشتغال موجود را حفظ کنیم که با افزایش صادرات به کشورهای همسایه می‌توان این وضعیت را بهبود بخشید./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false