اصناف تمام تلاش خود را برای تسهیل خرید مردم به کار گرفته اند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
اصناف تمام تلاش خود را برای تسهیل خرید مردم به کار گرفته اند

نماینده اتاق اصناف ایران در تهران، شهرستان ملارد گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در شرایط رکود قرار داریم اصناف تمام تلاش خود را کرده اند تا شرایط خرید برای مردم تسهیل شود.
طاهرمیرحسن زاده در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: در حال حاضر شرایط خاصی از حیث اجتماعی بر بازار حاکم است و هرگونه نارسایی وکمبودی که در بازار مشاهده می شود طبعاً مردم نگاه شان به سمت چرخه توزیع که اصناف هستند، است. در صورتی که اصناف هیچ گونه دخالتی در افزایش قیمت ها و یا نحوه توزیع کالاها ندارند.
وی تصریح کرد: شرایط امروز را به عنوان جنگ اقتصادی خوانده اند و طبیعی است که یک سری فشارها بر هر قشری از جامعه وارد شود و در این شرایط تنها مدیریت درست در حوزه تامین، تولید و توزیع می‌توانند موثر واقع شود.
میرحسن زاده در خصوص برگزاری نمایشگاه های بهاره اظهارکرد: امسال به دلیل افزایش قیمت کالاها به دلیل نوسانات نرخ ارزی و تحریم ها استقبال بیشتری از نمایشگاه بهاره صورت گرفت و سعی کرده ایم تا کالاها با قیمت مناسبتری به دست مصرف کنندگان برسد.
رئیس اتاق اصناف ملارد افزود: نمایشگاه بهاره در شهرستان ملارد از ۱۸ الی ۲۸ اسفندماه دایر است و بیش از۱۵۰ غرفه کالاهای خود را در نمایشگاه عرضه می‌کنند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false