حمایت مجلس از برنامه های راهبردی اتاق اصناف ایران | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
حمایت مجلس از برنامه های راهبردی اتاق اصناف ایران

صبح امروز رییس فراکسیون اصناف مجلس در دیدار با سعید ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران از مجموعه برنامه های راهبردی اصناف در ماه های گذشته تقدیر کرد و گفت: هیات رییسه جدید اتاق اصناف ایران توانسته است عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، شهباز حسن پور، رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در اتاق اصناف ایران با سعید ممبینی، رییس اتاق ایران دیدار کرد و گفت: اتاق اصناف ایران در طی سه ماه گذشته اقدامات راهبردی در زمینه های تنظیم بازار داشته است و این مهم موجب شده است تا آرامش قابل توجهی را در بازار کشور شاهد باشیم.
وی ادامه داد: رویکردهای علمی و کارکارشناسی تیم های متخصص در بدنه اتاق اصناف ایران موجب شده است تا مسئولان کشوری و بخصوص نمایندگان مجلس طی ارزیابی های متعدد رضایت کامل خود را از هیات رییسه جدید اتاق اصناف ایران اعلام و بیان کنند اتاق اصناف ایران بازوی توانمند حاکمیت در راستای تنظیم بازار کشور به شمار می آید.
رییس فراکسیون اصناف مجلس با اعلام حمایت کامل علی لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون اقتصادی و فراکسیون اصناف مجلس از برنامه های مدون و راهبردی اتاق اصناف ایران، گفت: ریاست مجلس و نمایندگان معتقد هستند که اتاق اصناف با رویکردی که در پیش گرفته است توان حضور در عرصه های سخت و دشوار کشور را داشته و در جنگ اقتصادی، اصناف گره گشای برخی از موانع و مشکلات خواهد بود.
سعید ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران نیز در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از حمایت رییس مجلس و نمایندگان کمیسیون های اقتصادی و فراکسیون مجلس، گفت: جوان گرایی و تکیه به دانش ایرانی در دستور کار اتاق اصناف ایران قرار گرفته است و ما به دنبال راهکار های اثربخش در راستای تقویت نظام توزیع و حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط تولیدی هستیم. بنابراین همراهی مجلس می تواند راه را برای حرکت توسعه ای اتاق هموار سازد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false