بیانیه اتاق اصناف ایران به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
بیانیه اتاق اصناف ایران به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن

انقلاب اسلامی ایران همزمان با دهه فجر سال ۱۳۹۷، می رود که چهلمین سال حیات پر برکت خویش را آغاز کند. در طول سالیان گذشته، مردم انقلابی ایران، با حرکت پر شور و شعور خویش و با مقاومت تحسین برانگیز در مقابل مصائب و سختی ها و با ایثار مال و جان و بهترین عزیزان خود در پای درخت انقلاب، زیباترین و عمیق ترین ارزش ها را خلق کرده و دستاوردهای گرانبهایی برای مستضعفین جهان به جا گذاردند که شناخت این نعمات، برنامه ریزی در جهت باروری بیشترشان و در نهایت تثبیت آنها از جمله وظایف مردم مومن و انقلابی و به منزله شکر نعمت های خداوند است.
از جمله بزرگترین دستاوردهای انقلاب، ترویج مکتب اسلام و معرفی آن به مستضعفین جهان در جهت مبارزه با ظلم و برقراری اسلام و استقلال و آزادگی است. حضور فعالانه و متعهدانه مردم در صحنه های انقلاب، به عنوان پشتوانه محکمی جهت نیل به اهداف مکتبی، ضامن استقلال و خودکفایی و بی نیازی انقلاب اسلامی از قدرت های غربی و شرقی بوده و پاسداری از نعمت حضور مردم در صحنه، وظیفه مقدسی است که تنها با شعار دادن ممکن نبوده و محتاج به ایجاد زمینه جهت برخورد متعهدانه افکار و فضای امر به معروف و نهی از منکر است تا بدینویسله با این باور که توان اصلاح جامعه خویش را دارند؛ با احساس تعهد و مسئولیتی دو چندان در جهت تقویت نقاط مثبت و مبارزه با انحرافات و اشتباهات کوشش کند.
از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان همواره در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی و انقلاب بوده اند. امروزه سه هدف اصلی دشمن، فشار بر روی مسائل اقتصادی و تحریم ضالمانه، اختلاف افکنی میان قوا و گروه ها و اقوام مختلف و نیز ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی با هدف ایجاد رخنه و شکاف در حرکت بزرگ مردم است و رمز پیروزی و برون رفت از این دسیسه دشمن، تنها در وحدت کلمه و اطاعت بی چون و چرا از فرامین رهبر فرزانه انقلاب خلاصه می شود.
خانواده بزرگ اصناف کشور که به تعبیر حضرت امام(ره)، بازوان ستبر به ثمر رسیدن نهضت بودند پس از انقلاب نیز در تمامی عرصه ها پشتیبان نظام و گوش به فرمان رهبری حرکت کردند و امروز نیز با چشم باز و اراده پولادین ایستاده اند تا نشان دهند علی رغم تمامی مشکلات به انقلاب خود می بالند و با حضور حداکثری و پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ضمن تجدید پیمان با رهبر انقلاب، مشت محکمی بر دهان استکبار خواهند کوبید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false