کارگروه تدوین آیین نامه های قانون نظام صنفی تشکیل می شود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
کارگروه تدوین آیین نامه های قانون نظام صنفی تشکیل  می شود

نائب رئیس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروه تدوین آیین نامه های قانون نظام صنفی در اتاق اصناف ایران خبر داد.
مجتبی صفایی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: به منظور تدوین و بررسی آیین نامه و اصلاح قانون نظام صنفی کارگروهی برای آن مشخص خواهد شد تا با جدیت به دنبال مباحث اصلاح قانون نظام صنفی باشیم و به جمع بندی برسیم و خوشبختانه کمیسیون اقتصادی مجلس قول مساعدت و همکاری برای اصلاح قانون نظام صنفی را داده اند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل اینکه در روزهای پایانی سال مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق مشغول تهیه و تنظیم بودجه هستند بحث اصلاح و تدوین قانون نظام صنفی را به ابتدای سال ۹۸ موکول کرده ایم .
نائب رییس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: تمامی موارد مربوط به اصلاح قانون نظام صنفی که برای اصناف ضرورت دارد از جمله حذف دو دوره متوالی شرکت در انتخابات صنفی، حذف محدودیت ها برای حضور اصناف در کانونهای سیاسی و اجتماعی و تسهیل مجوزهای کسب و کار و ایجاد فضای بهبود محیط کار و دیگر قوانین را اصلاح خواهیم کرد.
صفایی افزود: اصلاحیات قانون نظام صنفی در قالب چند ماده و تبصره الحاق و حذف و در ابتدای سال ۹۸ به مجلس فرستاده خواهد شد تا بعد از بررسی به تصویب برسد و بخشی از مشکلات صنفی مرتفع شود و همچنین بخشی از کار مربوط به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده انجام شده است./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false