تامین نبودن بودجه اتاق ها و مشکلات مالیاتی از مشکلات اصناف است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
تامین نبودن بودجه اتاق ها و مشکلات مالیاتی  از مشکلات اصناف است

نماینده اتاق اصناف ایران در استان گلستان، شهرستان مینودشت گفت: اتاق های اصناف با مشکلات عدیده ای همراه هستند که کمبود بودجه مالی و مشکلات مالیاتی از جمله این مشکلات است.
محمودنوری در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: بیشترین نیروی کار و چرخش مالی در کشور در بخش اصناف به کار گرفته شده و می‌توان اصناف را کارآفرین‌ترین بخش اقتصاد ایران دانست، و بیشترین کارگر هم در این بخش فعال هستند ولی متأسفانه اصناف در سراسر کشور مشکلات زیادی دارند و گاهی اوقات در برخی استان¬‌ها و شهرستان‌ها نسبت به شرایط فرهنگی، اجتماعی و جمعیت مشکلات دیگری نیز گریبان اصناف را گرفته است.
وی تصریح کرد: بازرسی‌های اصناف تاکنون به نحو مناسبی صورت گرفته است، و حوزه بازرسی و نظارت اصناف نیازمند حمایت بیشتری است، بودجه‌ای که قرار بود از منابع جرایم تعزیرات در اختیار بازرسی اصناف قرار بگیرد، عملی نشده و قوانین دست وپاگیر، عمل نشدن به وعده‌های داده شده و … همه و همه اصناف را با مشکلات زیادی همراه کرده است.
نوری اظهار کرد: رکود بازار از مشکلات فراگیر اصناف در کشور است ودر این شرایط مالیات عملکرد اصناف بدون توجه به رکود وکاهش رونق کسب وکار تعیین می شود، همچنین مالیات برارزش افزوده نیز در اجرا دارای مشکلات و ابهام های فراوانی است که نیازمند تجدید نظر اساسی توسط مراجع ذیربط می باشد.
نماینده اتاق اصناف ایران در استان گلستان، شهرستان مینودشت گفت:‌ اصناف خواستار رعایت عدالت و اجرای سیستمی منظم و به روز برای پرداخت مالیات هستند تا کسبه و بازاریان با آسودگی بیشتری مالیات پرداخت کنند./ع/

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false