همکاری و تعامل اتاق اصناف ایران و تهران آنان را به موفقیت نزدیک تر می کند/ تشکیل کارگروه ویژه در راستای حمایت از تولید و ساماندهی شبکه توزیع در اتاق اصناف ایران | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
همکاری و تعامل اتاق اصناف ایران و تهران آنان را به موفقیت نزدیک تر می کند/ تشکیل کارگروه ویژه در راستای حمایت از تولید و ساماندهی شبکه توزیع در اتاق اصناف ایران

ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران با بیان اینکه حضور اصناف جدی تر و با انگیزه تر از قبل برای حل مسایل اقتصادی در کنار دولت است، اظهارکرد: ایجاد کارگروههای تخصصی در سطح اتاق اصناف ایران برای حل مشکلات و معضلات اقتصادی اصناف امروز مهمترین نیاز کشور است، چرا که اگر اصناف از رکود اقتصادی خارج شوند، قطعا کشور از رکود خارج خواهد شد.
نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار صمیمی برخی از هیات رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی تهران که در محل اتاق اصناف ایران برگزار شد؛ بیان کرد:اصناف امروز در مشاوره و پیشنهاد های حتی در لوایح مجلس شورای اسلامی باید پیش قدم باشند.
درستی اضافه کرد:یکی دیگر از مسایل مورد اهمیت ، توجه به کسب و کارهای نوین در کنار کسب و کارهای سنتی است که متاسفانه در سال های قبل از آن غافل بوده ایم.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: تعامل بسیار خوبی را فیمابین اتاق اصناف ایران واتاق اصناف تهران قابل مشاهده است وقطعا اتاق اصناف ایران با هماهنگی و همکاری اتاق تهران به موفقیت لازم دست پیدا خواهد کرد و گویا این دو بدون هم هیچ هستند.
وی درباره صنوف تولیدی و تولید گفت: قطعا مهمترین اتفاقی که باید در اتاق اصناف شکل گیرد، حمایت از تولید و افزایش صنوف تولیدی است که این امر نیاز به حمایت بخش دولتی ودادن مشوق هایی به بخش خصوصی برای تولید دارد.
این نشست صمیمی با حضور برخی از اعضای و هیات رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی به منظور تجلیل و تبریک به مناسبت انتصاب ابراهیم درستی به عنوان نماینده وزیر صمت در محل اتاق اصناف ایران برگزار شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false