اتاق اصناف ایران برای اصناف ایران/تشکیل کمیسیون های اتاق اصناف ایران از ضرورت های اتاق اصناف ایران است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اتاق اصناف ایران برای اصناف ایران/تشکیل کمیسیون های اتاق اصناف ایران از ضرورت های اتاق اصناف ایران است

طاهرمحمدی دبیر هیات رییسه اتاق اصناف ایران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران اظهار داشت :یکی از ارکان مهم اتاق اصناف ایران، کمیسیون های اتاق است. کمیسیون های اتاق اصناف که با عضویت اعضای محترم اجلاس در چارچوب مقررات و برگزاری انتخابات شکل می گیرد ،در واقع اتاق فکر و مغز متفکر اتاق اصناف ایران با دونگاه درون سازمانی و برون سازمانی است.
ایشان بیان داشت بخشی از فعالیت تعداد اندکی از کمیسیون ها به امور داخلی اتاق اصناف ایران معطوف می شود و در واقع به طور مستقیم آنچنان که برخی کمیسیون های دیگر اتاق، نسبت به امور سایر تشکل ها و جامعه صنفی کشور تاثیر گذارند، اثر مستقیم نداشته و بیشتر برنامه های آن درون سازمانی است. اما اکثریت کمیسیون های اتاق، برنامه هایی که مورد پردازش و ارایه قرار می دهند در صورت طی تشریفات قانونی و اجرایی شدن آن، تاثیر ات شگرف و مفیدی در سطح جامعه صنفی در پی خواهند داشت که این مهم باعث رشد و تعالی فعالیت تشکل های مزبور توام با رفع مشکلات و چالش های آنان خواهد بود.
کمیسیون های اتاق شامل کمیسیون های عمومی و تخصصی بوده که نحوه تشکیل آن و حدود اختیارات و وظایف آنها تابع مقررات نظام صنفی است. پرواضح است با تشکیل کمیسیون هایی پویا و کارآمد اعم از کمیسیون های عمومی و یا تخصصی، شاهد ارایه برنامه های نوین و مثمر ثمر، بیش از پیش در جامعه صنفی خواهیم بود.
وی ابراز داشت براساس ماده ۹ آیین نامه اجرایی ماده ۴۶ قانون نظام صنفی با اعلام کتبی ریاست محترم اتاق اصناف ایران ثبت نام برای عضویت در کمیسیون ها آغاز و اعضای محترم اجلاس می توانند نسبت به ثبت نام در کمیسیون ها اقدام نمایند. همچنین با حسن نظر اعضای محترم هیات رییسه تشکیل کمیسیون ها مورد تصویب واقع و وظیفه هماهنگی امور کمیسیون ها نیز بعهده اینجانب گذاشته شده است.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false