تالارهای پذیرایی حق ارائه اجباری خدمات را ندارند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
تالارهای پذیرایی حق ارائه اجباری خدمات را ندارند

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک در جلسه هماهنگی میان اتحادیه تالارداران پذیرایی، اتحادیه عکاسان قرچک و برخی اعضای این اتحادیه ها به منظور تنظیم برخی قرارداها و همکاری بیشتر برگزار شده بود، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی شهرستان و اتحادیه عکاسان نیازمند هماهنگی در خصوص فعالیت عکاسان و فیلمبرداران در مراسمات مختلف هستند.


فعالیت عکاسان غیر مجاز در تالارهای پذیرایی محدود می شود

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک وی گفت: تالارهای پذیرایی از بستن قرارداد جداگانه با عکاسی ها برای سپردن عکاسی و فیلمبرداری از مراسم خودداری کنند.

وی بیان کرد: تالارهای پذیرایی حق فروش و ارائه اجباری خدمات مانند صوت ، عکاسی ، سفره عقد و غیره را به مشتری تالار را ندارند و باید مشتری در دریافت خدمات خارج از قرارداد تالار آزاد باشد.
تاجیک تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از افراد در قالب پروژه های فیلمبرداری و عکاسی در مراسمات عروسی و ختم و بدون مجوز در حال فعالیت هستند و از این جهت باید تالارهای پذیرایی برای ورود این افراد حتما مجوز اتحادیه را بررسی کنند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک تاکید کرد: آموزش های لازم بابت پرداخت ارزش افزوده و نحوه تعیین مالیات تالارهای پذیرایی نیز به اعضا انجام گردد تا موجب رضایت مشتری شود.
تهران نیوز

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false