نیازمند اتاق اصناف قدرتمند در گیلان هستیم | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
نیازمند اتاق اصناف قدرتمند در گیلان هستیم

فرهاد دلق پوش در دیدار با هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز گیلان از جایگاه و ظرفیت قانونی اتاق اصناف، به عنوان مردمی ترین تشکل کشور یاد کرد و اظهار داشت: آحاد مردم جامعه از صنوف و بازاریان که از جنس خودشان و برخاسته از اقشار مختلف جامعه هستند، توقع و انتظار همدلی و همراهی ویژه ای دارند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان توجه به حساسیت و ظرافت امور صنفی را ضروری دانست و خطاب به هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز گیلان، تاکید کرد: عملکرد و استراتژی شما به سرعت در جامعه تاثیر می گذارد بنابراین همواره بایستی خود نظارتی و خود ارزیابی ازعملکرد اتحادیه ها و صنوف مختلف داشته باشید.
وی با تاکید برضرورت افزایش و تشدید نظارت ها در بازار، عنوان کرد: هر گونه آلایندگی باید از اصناف، کسبه و بازاریان آبرومند پاک شود لذا از تشدید نظارت ها و بازرسی ها نباید صاحبان صنوف مکدر و دلگیر شوند.
دلق پوش با بیان اینکه هر گاه ضعفی یا خلاءیی را در حوزه اصناف مشاهده کنم قاطعانه ورود می کنم، ادامه داد: بر اساس ضوابط قانونی همه ما در مقابل مردم مسئولیت داریم و جدای ازهمه مسائل، از منظر جایگاه حقوقی موظف به دفاع از حریم قانونی اصناف هستم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به لزوم همت مضاعف و قاطعیت در امور بازار، خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی اقتصادی نیازمند یک اتاق اصناف قدرتمند در گیلان هستیم تا با اقتدار بر وضعیت بازار استان نظارت کند و از هرگونه اخلال و بی نظمی در بازار پیشگیری و وضعیت بازار را به خوبی سامان دهد و اطمینان و آرامش را در بازار به صورت مستمر بهبود دهد.
متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در پایان این نشست از راهیابی مجدد جلال الدین محمد شکریه در انتخابات جدید اتاق اصناف کشور، ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: افرادی که مسئولیت می پذیرند، وظیفه سنگینی دارند و باید با سایر دستگاه ها تعامل داشته باشند و این تعاملات باید مبتنی بر اصول مدیریتی و چارچوب قانونی باشد.
منبع ایلنا

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false