۱۵۸۷ نظارت و بازرسی امسال در آذربایجان غربی انجام شد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
۱۵۸۷ نظارت و بازرسی امسال در آذربایجان غربی انجام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در هشت ماهه امسال تعداد یک هزار و ۵۸۷ مورد گشت مشترک نظارت و بازرسی در آذربایجان‌غربی انجام شد.
جعفرصادق اسکندری با اشاره به برگزاری گشت مشترک با دستگاه‌های زیربط در راستای هم‌افزایی و استفاده بهینه از ظرفیت کارشناسی و پیشگیری از تخلفات و رسیدگی فوری به شکایات مردمی، در هشت ماهه امسال در استان اظهار داشت: در این مدت تعداد یک هزار و ۵۸۷ گشت مشترک انجام شد.
وی تصریح کرد: این تعداد گشت مشترک منجر به ۳۳۲ پرونده تخلف به ارزش حدود ۲۶۴ میلیارد ریال شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرستان‌های تابعه در زمان مورد اشاره، ۳۴ درصد از گشت‌های مشترک خود را با اتاق اصناف و اتحادیه‌ها انجام داده است افزود: علاوه بر آن، هفت درصد گشت‌های مشترک نیز با ادارات کل تعزیرات حکومتی بوده است.
وی بیان کرد: همچنین ۱۱ درصد گشت‌های مشترک با دانشگاه علوم پزشکی، ۸ درصد با ادارات استاندارد، ۸ درصد با اماکن و نیروی انتظامی، ۶ درصد با شبکه بهداشت و ۲۲ درصد با سایر دستگاه‌ها انجام شده است.
اسکندری با اشاره به اینکه از مجموع پرونده‌های تخلف متشکله، ۳۰ درصد مربوط به گشت مشترک با اتاق اصناف است گفت: از سوی دیگر ۱۰ درصد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی، چهار درصد مربوط به اداره کل استاندارد، ۱۱ درصد مربوط به اماکن و نیروی انتظامی، ۱۶ درصد مربوط به شبکه بهداشت و ۲۴ درصد مربوط به سایر دستگاه‌ها است.
وی ادامه داد: عمده ارزش ریالی پرونده های متشکله به ترتیب عبارتند از، ۹۴ درصد با اماکن عمومی (پلیس آگاهی وسپاه)، ۵ درصد ادارات کل تعزیرات حکومتی و یک درصد بقیه دستگاه ها را شامل می شود.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false