نمایندگان باید بر اساس واقعیت ها رای دهند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
نمایندگان باید بر اساس واقعیت ها رای دهند

رئیس اتاق اصناف گرگان با اشاره به اهمیت انتخابات اتاق اصناف ایران گفت: نمایندگان اصناف در کشور باید بر اساس واقعیت ها رای دهند نه براساس وعده وعید، چرا که قرار است برای سرنوشت اصناف کشور تصمیم گیری کنیم.
حسین خلیلی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: در انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف ایران سوابق مدیریتی افراد، قدرت در بازگویی مسائل و دغدغه های اصناف، توان پیگیری مطالبات و تعامل با دولت برای رسیدن به خواسته های اصناف و عملکرد بر مبنای قانون از مهم ترین مسائلی است که هیات رئیسه اتاق اصناف ایران باید داشته باشند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر شرایط اقتصادی به گونه ای است که همه مسئولان کار برای رفع مشکلات موجود قدم بر می‌دارند و تلاش می‌کنند، اما ما در یک جنگ اقتصادی قرار گرفته‌ایم و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران باید همه مسائل را در نظر بگیرند و برای بهبود و ضعیت اصناف تلاش کنند.
خلیلی با اشاره به اهمیّت اصناف در بهبود اقتصاد کشور تصریح کرد: بیشترین نیروی کار و چرخش مالی در کشور در بخش اصناف به کار گرفته شده است و می‌توان اصناف را کارآفرین‌ترین بخش اقتصاد ایران دانست، و بیشترین کارگر هم در این بخش فعال هستند ولی متأسفانه اصناف در سراسر کشور مشکلات زیادی دارند و گاهی اوقات در برخی استان¬‌ها و شهرستان‌ها نسبت به شرایط فرهنگی، اجتماعی و جمعیت مشکلات دیگری نیز گریبان اصناف را گرفته است.
رئیس اتاق اصناف گرگان ضمن اشاره به مشکلات پرداخت مالیات، خاطرنشان کرد: اصناف خواستار رعایت عدالت و اجرای سیستمی منظم و به روز برای پرداخت مالیات هستند تا کسبه و بازاریان با آسودگی بیشتری مالیات پرداخت کنند، همچنین دولت در کنار قوای مقننه و قضایی می‌تواند با بررسی دقیق مشکلات اقدامات مهّمی برای حل مشکلات اصناف انجام دهند و در شهرها نیز بخشی از مشکلات را شورای شهر و شهرداری می‌توانند برطرف کنند./ع/

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false