عضویت اتاق اصناف ایران در شورای عالی کار | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
عضویت اتاق اصناف ایران در شورای عالی کار

در پی آخرین جلسه مشترک میان علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، مقرر شد نماینده اتاق اصناف ایران به عنوان بزرگ‌ترین و موثرترین تشکل کارفرمایی کشور با گستره اجتماعی فراگیر و سراسری به عضویت شورای عالی کار، کمیسیون‌های تخصصی سازمان تأمین اجتماعی و… در آید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، این اتاق مدت‌ها در پی بهبود جایگاه تشکل‌های صنفی سراسری در نهادهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مرتبط بود. در همین راستا طی آخرین جلسه مشترک میان رئیس اتاق و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی مقرر شد اتاق اصناف ایران به عضویت کلیه شوراهای عالی و تخصصی مرتبط در این وزارتخانه درآمده و از این پس نقش خود را در تدوین برنامه‌ها و استراتژی‌های کاری در ابعاد مختلف ایفا کند.
بنا بر این گزارش مقرر شده است تا نمایندگانی از سوی رئیس اتاق اصناف ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعیین شوند تا موضوعات در کارگروهی متشکل از این دو نماینده بررسی و اقدامات اجرایی و عملیاتی آتی صورت گیرد.
یادآور می‌شود این اقدام می‌تواند بسیاری از موانع توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط در زمینه امور مرتبط با مباحث کارگری، بیمه‌ای و… مرتفع ساخته و به ایجاد فرآیندهای توسعه‌محور کمک‌های شایان توجهی داشته باشد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false