دولت در کنار صنعت باید به اصناف نیز توجه داشته باشد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
دولت در کنار صنعت باید به اصناف نیز توجه داشته باشد

نماینده اتاق اصناف ایران در استان لرستان، شهرستان کوهدشت گفت: توجه دولت بیشتر به بخش صنعت معطوف شده است و مشکلات و مطالبات اصناف به قوت خود باقی مانده و دولت باید توجه بیشتری را به اصناف و تولیدی های این بخش بزرگ اقتصادی داشته باشد.
خدایار عزیزی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: اصناف نیاز به هیات رئیسه ای دارند که مصمم به دنبال پیگیری خواسته های بحق اصناف باشند و جایگاه اصناف را ارتقا بخشند، چرا که اصناف مبلمان شهری هستند و نباید از این بخش عظیم غافل بود.
وی تصریح کرد: در بحث واریز یک سوم جرایم تعزیرات به اصناف این مساله سالهاست که به صورت قانون درآمده و حق اصناف است اما تاکنون اجرایی نشده و دولت از اجرای قانون سرباز می زد و اتاق اصناف ایران باید به دنبال حقوق اصناف باشد و در اجرای اینگونه مسائل کوتاهی شده است.
عزیزی اظهارکرد: مطالبات اصناف مشخص است و سالهاست که بیان می‌شود اما عزم راسخ و حمایتی برای برآورده شدن نیست و این باعث دلگیر شدن اصناف شده است.
وی تاکید کرد: در انتخابات اتاق اصناف ایران باید از تجربه پیشکسوتان و توان و انگیزه جوانان استفاده کرد و کسانی که انتخاب می شوند باید با انگیزه و همدل باشند و برای احقاق حقوق اصناف بکوشند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false