درایت وتدبیر اقتصادی، راهکار عبور از تحریمهای ظالمانه است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
درایت وتدبیر اقتصادی، راهکار عبور از تحریمهای ظالمانه است

در شرایط جنگ اقتصادی امروز، مهمترین راهکار موفقیت ؛بهره گیری از عقلانیت وتدبیر در تمام حوزه های اقتصادی می باشد.
عباس رمدانی با بیان این مطلب گفت:گام نخست در بهره گیری از درایت وتدبیر اقتصادی را وزارتخانه هایی چون صنعت ،معدن وتجارت با رویکرد توجه به نظرات کارشناسی تشکلهای بخش خصوصی ازجمله اتحادیه ها واتاقهای اصناف می بایست برداشته شودتا عبور از شرایط فعلی وجنگ اقتصادی وتحریمهای ظالمانه با کمترین سختی وهزینه انجام شود.
وی با اشاره به عملکرد کشور در مقاطعی همچون ۸سال دفاع مقدس،اظهار داشت:باید براساس تجارب آن دوران وبا بهره گیری از شیوه های نوین علوم اقتصاد وبهره گیری از نظرات کارشناسان اقتصادی ومیدان دادن به جوانان توانمند کشور؛شرایط را برای تغییر وتلطیف شرایط بازار به نفع مردم،تولیدکنندگان وکشور فراهم کرد.
این فعال صنفی با بیان اینکه امکانات لازم در کشور درعبور از این شرایط سخت وجود دارد،اظهار داشت:مردم واصناف در این شرایط پای کار هستند،بازار امروز همانند همیشه آماده حضوری پرقدرت برای شکستن سد تحریمها ومشکلات است.
رمدانی با اشاره به فعالیت ۱۵۵هزارواحد صنفی باجواز دراستان،در خصوص شرایط بازار توضیح داد:بازاراز نظر موجودی کالا شرایط مناسبی دارد هرچند که در خصوص کالاهای رایانه،لوازم خانگی وبرقی مشکلاتی وجود دارد.
اوادامه داد:مسایلی چون نوسانات نرخ ارز وکمبود مواد اولیه باعث ایجاد مشکلاتی چون نوسان قیمتها وفشار به خریداران وواحدهای صنفی شده است

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false