برون رفت از مشکلات اقتصادی ضرورت امروز بازار است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
برون رفت از مشکلات اقتصادی ضرورت امروز بازار است

نماینده اتاق اصناف ایران در استان خوزستان، شهرستان لالی ضرورت امروز بازارکشور را برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست و گفت: در شرایط کنونی رکود شدید در بازار و پایین آمدن توان خرید مردم دغدغه اصلی بازار و مردم است و دولت باید راهکاری برای خروج از این وضعیت ارائه دهد.
محمد فاریابی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران با بیان اینکه اصناف و مردم در زمان رکود متضرر شده اند، افزود: اکنون زمان آن فرا رسیده است که دولت برای برون رفت از مشکلات اقتصادی، سیاست گذاری هایی صحیحی را برای مسیر برون رفت از رکود در نظر بگیرد .
وی تصریح کرد: در سالهای اخیر اقدام قابل توجهی برای اصناف صورت نگرفته است و تعاملات دولت با اصناف باید خروجی مثبتی داشته باشد و منجر به نتیجه شود و وعده های داده شده در حد شعار باقی نماند.
فاریابی تاکید کرد: بايد شفافيت اقتصادي در كشور گسترش يابد و اقتصاد به سمت هدفمندي سوق پيدا كند؛ يعني بايد دید چه كالاهايي را خودمان توليد كرده و چه كالاها و خدماتي وارد كنيم و راهبرد توليد و توسعه را مشخص كنيم كه در حال حاضر این مسائل از ضروري‌ترين كارهاست.
نماینده اتاق اصناف ایران در استان خوزستان، شهرستان لالی اظهار کرد: یکي از مشكلات بزرگ اقتصادي در كشور ما اين است كه بسياري محصولات، بنگاه‌هاي توليدي بازاري ندارند؛ بنابراين بايد بازار به خصوص بازارهاي صادراتي گسترش پيدا كند و باید راهبرد فضاي كسب و كار را اصلاح كرده و نشان ‌دهيم از چه فعاليت‌هايي حمايت مي‌شود./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false