عدالت مالیاتی و بیمه اصناف مهمترین مطالبات صنوف هستند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
عدالت مالیاتی و بیمه اصناف مهمترین مطالبات صنوف هستند

نماینده اتاق اصناف ایران در استان خراسان شمالی، شهرستان آشخانه (مانه و سملقان) گفت: عدالت مالیاتی و بیمه کارفرمایان و تشکیل بانک اصناف مهمترین مطالبات اصناف می باشند .
علیرضا امانی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: در شرایط رکود باید مطالبات مالیاتی زمانی از اصناف دریافت شود که کار اقتصادی و فعالیت اقتصادی انجام شده باشد و اکنون به دلیل وجود رکود اقتصادی در بازار، برخی اقشار کم درآمد توانایی پرداخت مالیات را ندارند.
وی تصریح کرد: در این شرایط باید مطالبات مالیاتی زمانی از اصناف دریافت شود که کار اقتصادی و فعالیت اقتصادی انجام شده باشد.
امانی تاکید کرد: بیمه کارفرمایان موضوع مهم دیگری است که باید به آن پرداخته شود و برای واحدهای تولیدی کوچک موضع بسیار مهمی است.
وی حل مشکلات مالیاتی و صنفی و بیمه ای و همچنین بانک اصناف را مهمترین دغدغه اصناف دانست و بیان داشت: مشکلات ارزش افزوده ، مالیات و نبود سرمایه در گردش واحدهای صنفی را در ادامه راه دچار مشکل کرده است.
امانی در خصوص انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف ایران اظهار کرد: انتخابات اتاق اصناف ایران حاصل اراده همه نمایندگان اتاق است و اعضای هیات رئیسه جدید اتاق اصناف باید برای احقاق حق خودشان تلاش کنند.
وی تصریح کرد: همه نمایندگان اصناف باید به دنبال خدمت برای اصناف باشند و برخی خواسته های اصناف محقق شده و برخی تاکنون به نتیجه نرسیده است و این مساله نشانه ضعف نیست بلکه تلاش و پیگیری های مستمر را می طلبد تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false