روزبازارها و فروشگاههای زنجیره ای رمق بازار را گرفته اند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ آبان - ۱۳۹۷  
true
true
روزبازارها و فروشگاههای زنجیره ای رمق بازار را گرفته اند

نماینده اتاق اصناف ایران در استان کرمان، شهرستان سیرجان گفت: در شرایط رکود بازار، فعالیت چشمگیر روز بازارها و فروشگاههای زنجیره ای رمق بازار و کسبه را گرفته است.
محمود اسدی درگفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: اصناف بزرگترین مجموعه در بخش خصوصی است که به صورت آزاد فعالیت می‌کند و هیچ گونه باری بر دولت ندارند و در سالهای اخیر آن طور که باید و شاید به اصناف پرداخته نشد و مصوبات هیات عالی نظارت برای صدور مجوز گسترده فروشگاههای زنجیره ای در شهرهای کوچک توان بازارها را گرفته و ظلم مضاعفی در حق اصناف شد.
وی اظهار کرد: روزبازارها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ناخواسته بر روند فعالیت کاسبان تاثیر منفی گذاشته و نیاز است تصمیم‌سازان عرصه اقتصادی به این مهم، توجه ویژه داشته باشند چرا که امروزه به علت نبود اشتغال مولد در شهرستان ها، جوانان برای رفع بیکاری و ارتزاق خانواده خود، اغلب تمایل به فعالیت‌های صنفی دارند.
نماینده اتاق اصناف ایران در استان کرمان، شهرستان سیرجان تصریح کرد: هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در دوره گذشته می توانستند عملکرد بهتری را داشته باشند اما کوتاهی کردند و باید در اولویت برنامه ها و اهداف خود مطالبات اصناف را مدنظر قرار می دادند که اینگونه نشد .
اسدی اظهار کرد: اگر اصناف متحد وهمدل باشند و اتاق اصناف ایران اصناف را همراهی کند تحریم ها بر بازار اثرگذار نخواهد بود اما مشکل اینجاست که هیچ حمایتی از صنوف نمی شود و اصناف در حال حاضر در رکود اقتصادی بسر میبرند که در تامین هزینه های اتاق های اصناف خود مانده اند ./ع/
.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false