اتاق اصناف ایران پشتوانه اصناف کشور است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
اتاق اصناف ایران پشتوانه اصناف کشور است

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مرکزی، شهرستان شازند گفت: اتاق اصناف ایران پشتوانه اصناف کشور است و باید پیگیر مسائل و دغدغه های اصناف در نقطه نقطه کشور باشد.
اردشیر نصراللهی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران افزود: اتاق اصناف ایران نیازمند هیات رئیسه ای است که بتوانند صریح و شجاعانه مشکلات اصناف را دنبال کنند و ملاحظه کاری برای دستگاه یا ارگانی را نداشته باشند آنچه مهم است اصناف هستند که صادقانه و بدون هیچ چشم داشتی فعالیت می‌کنند.
وی تصریح کرد: برای شناخت دقیق تر کاندیداهای دوره جدید با نگاهی به کارنامه آن نماینده در استان مربوطه اش داشت که در چند سال دوره فعالیت خود چه اقداماتی را برای استان خود انجام داده و عملکرد استانی هر کاندید ملاک خوبی را تایید آن فرد است.
نصراللهی افزود: انتخابات پیش‌روی اتاق اصناف، از جهات مختلفی با دوره‌های قبل به خاطر شرایط خاص اقتصادی کشور متفاوت است، لذا مجموعه اصناف و بدنه آن باید با عبور از حاشیه‌هایی انتخاباتی به این توجه کنند که هیأت رئیسه ای را برگزینند که بتواند در شرایط موجود، از ظرفیت‌های بی‌بدیل اصناف در جهت ساماندهی هرچه بیشتر اقتصاد کشور، کنترل و کاهش قیمت‌ها، اجرای اقتصاد مقاومتی، مبارزه با ناهنجاری‌های آن، بهره‌ بگیرد./ع/.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false