آموزش از بدنه اصناف جدا نیست | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
آموزش از بدنه اصناف جدا نیست

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به اهمیت آموزش و پژوهش برای اصناف گفت: بحث آموزش از بدنه اصناف جدا نیست و در راس برنامه های اتاق های اصناف کشور قرار دارد.
به گزارش خبرنگار اصناف ایران جلال الدین محمدشکریه در چهارمین جلسه شورای راهبردی آموزش و پژوهش اتاق اصناف ایران که امروز یکشنبه ۶ آبان ماه با حضور رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس مرکز آموزش بازرگانی و معاون آمار و برنامه ریزی مرکز اصناف و بازرگانان ایران برگزار شده بود، اظهار کرد: با توجه به پیشرفت آموزش تکنولوژی و مباحث اقتصادی روز بحث آموزش برای اصناف از اهمیت بالایی برخودار است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد رسته های جدید و مشاغل روز در حال افزایش است و نیاز دارند تا آموزش‌های مناسب با رسته‌های جدید شغلی آموزش داده شود و بازنگری در برخی از سیلابسهای آموزشی شورای راهبردی صورت بگیرد .
شکریه افزود: در چند سال گذشته مفاهیم الکترونیک و کسب‌وکارهای نوین گسترش خوبی داشته که با سرعت در حال توسعه هستند و با توجه به اینکه در ایجاد کسب‌و کارهای نوین کمی عقب هستیم باید در این زمینه تلاش بیشتری کرد.
نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه کار بسیار خوبی در راستای ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای مجازی انجام شده، اظهار کرد: در جامعه امروز و در همه کشورهای توسعه‌یافته، کسب‌وکارها به سمت تجارت الکترونیک سوق پیدا کرد، ما نیز نباید کوتاهی کنیم و باید در مسیر توسعه قرار بگیریم.
وی تصریح کرد: بایستی برنامه مدون برای هیات مدیره اتحادیه ها داشته باشیم و کمیته کارشناسی برای آنها در نظر بگیریم و حداقل فصلی یکبار این جلسات را داشته باشیم .
شکریه افزود: امیدوار هستیم آموزش در فضای مجازی شرایط مساعدی را برای واحدهای صنفی ما بوجود بیاورد تا آن دسته از افرادی که نمی‌توانند به صورت روزانه در کلاس ها حاضر شوند از طریق فضای مجازی این آموزش ها را ببیند و استفاده کنند./ع/

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false