تعطیلی واحدهای صنفی ماهشهر به دلیل افزایش گرد وغبار | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
تعطیلی واحدهای صنفی ماهشهر به دلیل افزایش گرد وغبار

نماینده اتاق اصناف ایران در استان خوزستان ، شهرستان ماهشهر از تعطیلی واحدهای صنفی در روز گذشته به دلیل افزایش گردو غبار خبر داد.
لطف اله اصلاحیان در گفت وگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: افزایش ریزگردها و گرد وغبار کسب وکار را مختل کرده و اجازه فعالیت را از واحدهای صنفی گرفته است و مردم استان خوزستان در شرایط بد آب و هوایی بسر میبرند.
وی تصریح کرد: سالهاست گرد و غبار زندگی مردم خوزستان را از نظر اقتصادی، اجتماعی و روانی دستخوش تغییراتی کرده که این روزها به اوج خود رسیده به گونه ای که این پدیده هم اکنون کسب وکارهای صنفی و مزارع کشاورزی استان را تهدید می کند.
اصلاحیان اظهار کرد: این روزها گرد و خاک و ریزگردها، خوراک روزانه مردم خوزستان شده است و مجال نفس كشیدن را گرفته است، اما این ریزگردها تنها جسم و جان مردم را هدف نگرفته، بلکه اثرات گرد و خاک بر اقتصاد و کسب وکارها نیز تاثیر گذار بوده است .
وی تاکید کرد: این وضعیت در حالی است که در زمان محاسبه مالیات استان خوزستان هم پایه دیگر استان ها به حساب می آیند و شرایط سخت کار و اینکه در بیشتر ایام سال گرد و غبار اجازه کسب را به واحدهای صنفی نمی دهد در تعیین مالیات محاسبه نمی شود و تخفیف مالیاتی برای صنوف استان در نظر گرفته نمی شود./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false