تامین بودجه بازرسی و نظارت اصناف دغدغه اصلی اتاق های اصناف است/ ایرادات قانون نظام صنفی باید حل شود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
تامین بودجه بازرسی و نظارت اصناف دغدغه اصلی اتاق های اصناف است/ ایرادات قانون نظام صنفی باید حل شود

نماینده اتاق اصناف ایران در استان همدان، شهرستان کبودرآهنگ گفت: در حال حاضر تامین بودجه بازرسی و نظارت اتاق‌های اصناف به خصوص در شهرستان کبودرآهنگ به دغدغه ای تبدیل شده و اتاق اصناف ایران باید راهکاری برای حل این موضوع در نظر بگیرد.
ناصر خدایی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران خواستار تامین بودجه بازرسی و نظارت اصناف شد و گفت: اصناف بدون تامین بودجه نمی توانند عملکرد موفقی را در حوزه بازرسی و نظارت داشته باشند.
وی تصریح کرد: تامین بودجه بازرسی و نظارت اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و تاکنون اصناف برای تامین بودجه مشکلات زیادی را داشته اند بنابراین از دولت می خواهیم تا رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دهد.
خدایی اظهار کرد: واگذاری بازرسی ها به اصناف در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی شکل گرفته و کاهش تصدی گری، تمرکز دولت در باب سیاست های کلان و اصلاح شبکه توزیع از مزیت های آن است.
وی افزود: تامین نیازهای زندگی و تنظیم بازار مهمترین خواسته مردم از دولت است و در این راستا بازرسی و نظارت امری مهم و اجتناب ناپذیر است که نباید از آن غافل بود.

نماینده اتاق اصناف ایران در استان همدان اظهارکرد: قانون نظام صنفی در حال حاضر دارای نقایصی است از جمله حضور نمایندگان اصناف تنها در ۲ دوره متوالی که کاملا به ضرر اصناف بوده و این موارد باید حل و فصل شود ./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false