ارائه بسته حمایتی خاص برای نانوایان | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
ارائه بسته حمایتی خاص برای نانوایان

ثابت ماندن نرخ نان از سال۹۳ بدون در نظر گرفتن افزایش تورم سالیانه وبالارفتن هزینه های تولید نان ،باعث ایجاد مشکلات فراوان برای واحدهای صنفی نانوایی بوشهر شده است وهمین امر لزوم تهیه بسته حمایتی برای این صنوف را یاداور می شود
مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف بوشهر در گفتگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران گفت: مشکلات فراوان باعث عدم اشتیاق واحدهای صنفی نانوایی در ادامه فعالیت در این صنف شده است .
نماینده اتاق اصناف ایران در بوشهر در ادامه افزود: با افزایش تورم سالانه براساس آمارهای دولت و به تبع آن افزایش هزینه کالا و خدمات ؛از سال ۹۳ نرخ نان افزایش نیافته که منجر به وارد آمدن فشارهای اقتصادی برای ادامه حیات اقتصادی این واحدها شده است.
اوادامه داد: این واحدهای صنفی اگر بخواهند به قیمت سال ۹۳ اقدام به فروش نان کنند و نرخ تورم ۶ ماهه اخیر را هم فقط ۲۰ درصد درنظر بگیریم قیمت هر قرص نان باید غیر از شرایط امروز باشد، عدم توجه به نرخ تورم و افزایش هزینه های جاری نان باعث شده که هر واحد نانوایی با فروش ۶ هزار قرص نان لواش روزانه، نتوانند هزینه های جاری خود را پوشش دهند؛ در نتیجه همین موضوع باعث شده که این واحدهای صنفی روی خط سقوط قرار بگیرند.
این فعال صنفی اظهار داشت:دولت اگر می خواهد که نه مردم از هزینه نان آسیب ببینند و نه نانواها با نارضایتی به فعالیت خود ادامه دهند می بایست بسته های حمایتی خاص به این قشر زحمتکش ارائه دهد.
گراشی در پایان گفت: این در حالی رخ می دهد که کارگران نانوایی در گرمای طاقت فرسای بوشهر و در دمای بیش از ۶۰ درجه در کنار تنورهای داغ به مردم خدمت می کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false