قید تعدد حضور برای هیچ سازمان ارگانی وجود ندارد/اصناف باید به جایگاه واقعی شان برسند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
قید تعدد حضور برای هیچ سازمان ارگانی وجود ندارد/اصناف باید به جایگاه واقعی شان برسند

نماینده اتاق اصناف ایران در استان گیلان، شهر رشت گفت: قید تعدد حضور برای روسا و نمایندگان هیچ ارگان و سازمانی وجود ندارد و تنها این قید برای اصناف لحاظ شده است که منطقی نیست و مانع از رشد و پیشرفت اصناف خواهد شد.
حمیدانزانی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران با تاکید بر اینکه اصناف باید به جایگاه واقعی شان برسند، افزود: اصناف اثرگذارترین بخش در حوزه اقتصادی کشور هستند و اینکه بخواهند با تصویب برخی قوانین اصناف را تضعیف کرده یا به انزوا ببرند درست نیست چرا که اقتصاد کشور را تضعیف خواهد شد.
وی تصریح کرد: اینکه نمایندگان مجلس در قانون اورده اند که اعضای هیات مدیره اتحادیه ها بیش از ۲ دوره متوالی نمی توانند حضور داشته باشند به ضرر اصناف است و به معنایی حذف افراد با تجربه و دارای سابقه کار از حوزه اصناف خواهد بود.
نماینده اتاق اصناف ایران در رشت اظهار کرد: انتظار اصناف از نمایندگان حاضر در مجلس اینست که برای قانونی که به نفع بازار و اصناف تصویب می کنند شناخت درستی از اصناف و بازار داشته باشند.
وی ادامه داد: در حال حاضر رفع نقایص قانون نظام صنفی بزرگترین چالش پیش روی نمایندگان اتاق اصناف ایران است که باید به آن رسیدگی شود .
انزانی افزود: اصناف خانواده پرجمعیت و اثرگذار نظام اقتصادی کشور هستند اصناف باید در کانون های تصمیم گیر کشور، جایگاه داشته باشند و حداقل در رابطه با تصمیماتی که به خود آنها مربوط است، مورد مشورت قرار بگیرند./ع/

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false