ساعت کاری واحدهای صنفی کرج تا پایان شهریور ساعت یک بامداد است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
ساعت کاری واحدهای صنفی کرج تا پایان شهریور ساعت یک بامداد است

نشست فوری بررسی فعالیت واحدهای صنفی خیابان اصلی عظیمیه کرج با حضورسرهنگ مرادیان رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی، کریمی رئیس اتاق اصناف کرج، صدیق دبیر اتاق اصناف و جمعی از کسبه منطقه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در این نشست  شرایط امنیتی و ترافیکی منطقه عظیمیه و دیگر مشکلات ناشی از فعالیت واحد های صنفی فعال در ساعت های پس از نیمه شب مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد به منظور پیشگیری از بروز ناهنجاری های اجتماعی و مشکلات امنیتی تمامی واحدهای صنفی این منطقه راس ساعت یک بامداد نسبت به تعطیلی اقدام کنند .

همچنین در این نشست شرایط بازگشایی تعدادی از واحدهای صنفی این منطقه که طی روزهای گذشته از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب شده بودند، مورد بررسی قرار گرفت و پس از اخذ تعهد از متصدیان این واحد ها دستور فک پلمب آنها صادر شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در این نشست گفت: وضعیت بحرانی فعالان صنفی و رکود حاکم بر بازار بر کسی پوشیده نیست و این روزها تمامی فعالان حوزه کسب و کار به نوعی درگیر تامین هزینه های اداره واحد های صنفی خود هستند و البته به سختی از عهده تامین مخارج بر می آیند اما باید توجه کنیم که فعالیت اقتصادی ما در دیگر امور خللی ایجاد نکند و اسباب مزاحمت دیگر شهروندان را فراهم نکند .

حمید کریمی افزود : در مورد فعالیت واحدهای صنفی خیابان اصلی عظیمیه کرج می توان گفت که شرایط از حالت اعتدال خارج شده و فضای نگران کننده ای در کل منطقه بوجود آمده است که بی توجهی به آن ممکن است در آینده ای نه چندان دورتبعات منفی اجتماعی و اقتصادی مختلفی را در پی داشته باشد .

وی ادامه داد: از تمامی کسبه زحمتکش این منطقه انتظار داریم ضمن همکاری با نیروهای اداره نظارت بر اماکن عمومی و توجه به قوانین انتظامی و امنیتی راس ساعت اعلام شده نسبت به تعطیلی واحد صنفی خود و عدم ارائه خدمات به مشتریان اقدام کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false