رشد صنعتی در گرو حمایت از بنگاه های کوچک است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
رشد صنعتی در گرو حمایت از بنگاه های کوچک است

رئیس اتاق اصناف ملارد ( استان تهران) گفت: رشد صنعتی و توسعه اقتصادی در گرو حمایت از بنگاه های کوچک تولیدی است و لذا دولت باید حمایت بیشتری از صنایع کوچک و متوسط داشته باشد.

سیدطاهر میرحسن زاده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: حمایت از تولیدی های کوچک باید به صورت واقعی و به شکل عملی انجام شود؛ حمایت از صنعتگر به معنی ایجاد اشتغال و کارآفرینی و همچنین رشد صنعتی کشور است. حمایت از صنایع کوچک یعنی رسیدن به تولید زودبازده و به عبارتی صنایع کوچک راهگشای رشد صنعتی است.

وی تصریح کرد: کاهش نرخ بهره بانکی برای صنعتگران که کار آفرینان و ایجادکنندگان فرصت‌های شغلی هستند، بسیار ضروری است.

میرحسن زاده افزود: کسب‌وکارهای کوچک نقش مهمی در اقتصاد هر کشوری دارند و اقتصاد پویا و مولد در گرو ابزارهای حمایتی و عملی دولت از صنایع کوچک است. هرچند می‌توان گفت کمبود منابع مالی علت اصلی عمده مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان کشور ما نیست یا بهتر اشاره کنیم همه مشکلات صنعتگران با مسائل مالی حل نخواهد شد و حمایت دولت را می طلبد.

رئیس اتاق اصناف ملارد گفت: در سایر حوزه‌ها از جمله در امور صادراتی باید به صنایع کوچک کمک شود و موانع قانونی باتوجه به اهمیت این موضوع برداشته شود. اگر به جای قوانین دست‌وپاگیر به دنبال مشوق‌های صادراتی باشیم، به یقین برای داشتن یک کشور صنعتی به اهرم‌های مختلفی نیاز داریم که حمایت بیشتر از صنایع کوچک یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای پیمودن مسیر صنعتی شدن کشور است./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false