مجلس ساز و کارهای بهبود وضعیت اقتصادی را به دولت پیشنهاد می کند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
مجلس ساز و کارهای بهبود وضعیت اقتصادی را به دولت پیشنهاد می کند

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برنامه های اقتصادی خود را ارائه داده و مجلس نیز ساز و  کارهای خود را برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور به دولت پیشنهاد می کند.

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: آنچه  امروز در جامعه نیاز داریم، امنیت روانی پایدار برای مردم است؛ همان گونه که مشکلات اقتصادی و معیشتی می تواند روح و روان افراد را به مخاطره بیندازد، به همان میزان برخوردهای ناصواب می تواند این تخریب را در جامعه به همراه داشته باشد. در واقع همان گونه که معیشت جزء مسایل مهم جامعه است، نگاه انسانی به آنها نیز ضرورت دارد.

وی با بیان اینکه تلاش برای حقوق مردم می تواند بر روحیه جامعه تاثیر مناسب داشته باشد، اظهار کرد: مجلس راه را برای دولت برای اینکه بتواند تصمیمات اقتصادی خود را اجرایی کند، باز گذاشته و امیدواریم تصمیمات و راهکارهای در نظر گرفته شده دولت نتیجه مثبت اقتصادی را برای کشور به دنبال داشته باشد .

کمالی پور افزود: تیم اقتصادی دولت باید هماهنگ با هم و با برنامه ریزی حرکت کنند تا مشکلی در بدنه اقتصادی دولت پیش نیاید و اوضاع و احوال اقتصادی مردم به لحاظ تامین معیشت رو به بهبودی برود.

وی با بیان اینکه اکنون دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم، اظهار کرد: باید راهکارهای مناسب اقتصادی را در نظر بگیریم و اعتماد عمومی مردم را جلب و از فرصت ها ، استفاده بهینه کنیم چرا که تمام منابعی که کشورهای دنیا دارند، ما یکجا داریم؛ لذا باید از این منابع بهره کامل را برای توسعه اقتصادی کشور ببریم./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false