تعدیل بازرسان اصناف کرمانشاه نظارت‌ها را دشوار کرده است | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
تعدیل بازرسان اصناف کرمانشاه نظارت‌ها را دشوار کرده است

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: تعدیل بازرسان اصناف کرمانشاه نظارت‌ و بازرسی‌های را دشوار کرده است.

رضا سلیم ساسانی در نشست اصناف و بازاریان با استاندار کرمانشاه اظهار داشت: اتاق اصناف نماینده ۵۰ هزار واحد صنفی در قالب ۵۸ اتحادیه است.

به گزارش مهر، وی مهمترین رسالت اتاق اصناف را کنترل و نظارت بر اصناف عنوان کرد و افزود: به علت تخصیص نیافتن بودجه بسیاری از بازرسان تعدیل شده اند و نظارت ها دشوار شده است.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه همکاری نکردن بانک ها در خصوص ارائه تسهیلات بانکی با شرایط مناسب را از دیگر مشکلات اصناف برشمرد و گفت: با توجه به شرایط رکود بازاریان به این تسهیلات نیاز دارند.

سلیم ساسانی بیان داشت: هیچ فعالیت صنفی وجود ندارد که درآمدش بتواند کفاف هزینه‌های سود فعلی تسهیلات را بدهد، لذا این عدم همکاری عاملی در جهت تعطیلی واحدها شده است.

وی با تصریح اینکه بازاریان اخلالگر نیستند، خاطرنشان کرد: رویکرد اصناف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همواره توطئه ها را خنثی کرده‌اند، لذا دولت هم باید در جهت رفع مشکلات آنها بکوشد.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی اصناف کرمانشاهی نخستین نمایشگاه حمایت از کالاهای ایرانی را در کشور برگزار کردند.

سلیم ساسانی ادامه داد: در سال گذشته مقرر شد کمیته‌ای متشکل از تمام ادارات و نماینده اصناف تشکیل شود و مشکلات اصناف را پیگیری کنند و اصناف در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داده شوند اما تاکنون تاکنون این موضوع صورت نگرفته است.

وی مشکل مالیات را عمده ترین مشکلات اصناف عنوان کرد و گفت: نیاز داریم که هرچه سریع‌تر شهرک صنفی مشاغل آلاینده راه‌اندازی شود.

سلیم ساسانی از برگزاری بدون مجوز نمایشگاه توسط برخی ادارات انتقاد کرد و بیان داشت: برخی از ادارات اقدام به برگزاری نمایشگاه بدون مجوز و در محل خارج از نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر می‌کنند که ضمن بر هم زدن جلوه بصری شهر موجب ضایع شدن حق اصناف می‌شوند و باید با قاطعیت با آنها برخورد شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false