راه اندازی کمیسیون های تخصصی در اتاق اصناف بجنورد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
راه اندازی کمیسیون های تخصصی در اتاق اصناف بجنورد

چهارمین اجلاس ماهانه اتاق اصناف مرکز استان خراسان شمالی با حضور رئیس  سازمان صنعت معدن و تجارت، رئیس پلیس امنیت استان، رئیس اتاق اصناف، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی، معاونت سازمان صنعت معدن و تجارت، هیات رئیسه اتاق و روسای اتحادیه های صنفی در محل سالن جلسات اتاق اصناف بجنورد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در ابتدای اجلاس مهدی امیدوار رئیس اتاق اصناف بجنورد گزارشی از عملکرد یک ماهه هیات رئیسه ارایه و  به اقدامات و برنامه های انجام شده در بحث ساماندهی امور اداری، ساماندهی کارمندان اتاق اصناف  و بیمه کارمندان اشاره کرد.

وی همچنین از مشارکت و مساعدت پرشور روسای اتحادیه های صنفی در خصوص کمک به آزادی زندانیان تقدیر و تشکر کرد و از راه اندازی کمیسیون های تخصصی شش گانه اتاق اصناف خبر داد.

امیدوار همچنین در ادامه از همکاری روسای اتحادیه‌ها، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت به جهت برگزاری باشکوه همایش روز ملی اصناف که با حضور رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد، تشکر و ابراز امیدواری کرد که ثمرات حضور ایشان در استان به نفع اصناف و بازاریان رقم بخورد.

در این جلسه، محمدزاده رئیس اتحادیه مشاوران املاک توضیحاتی در خصوص نحوه تشکیل و انتخاب اعضای کمیسیون ها ارائه کرد و پس از آن برخی از روسای اتحادیه های صنفی نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص مسایل اصناف مطرح کردند.

جعفری رئیس  پلیس امنیت استان خراسان شمالی هم در این جلسه مطالبی را در مورد انتقاد پذیری افراد و نقد منصفانه توسط دیگران بیان  کرد و  همکاری و مساعدت روسای اتحادیه ها را برای اجرای برنامه ها و فعالیت های اتاق اصناف خواستار شد.

در پایان اجلاس نیز نیکدل ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با تشکر از برگزاری جلسه و حضور روسای اتحادیه های صنفی گفت: نخستین اصل در کار اعتماد است و در راس کار هدف قرار دارد.

وی از روسای اتحادیه های صنفی خواست تعامل و همکاری خود را با هیات رئیسه اتاق برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه ها و امورات جاری مجموعه اصناف افزایش دهند.

نیکدل با اشاره به تکالیف و اختیارات هیات رئیسه اتاق اصناف که در قانون نظام صنفی مشخص شده است، افزود: تمام تصمیمات و فعالیت های انجام شده براساس قانون نظام صنفی و مصوبات هیات رئیسه انجام می گیرد.

وی همچنین حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت از اتاق اصناف را در چارچوب قانون و مقررات اعلام کرد.

نیکدل در ادامه به تشکیل و راه اندازی کمیسیون های تخصصی اتاق اصناف و همچنین نحوه تعیین اعضا و  رئیس کمیسیون ها اشاره کرد و گفت: طبق قانون نظام صنفی اعضای کمیسیون نسبت به انتخاب رئیس اقدام کنند .

وی از روسای اتحادیه های صنفی خواست نوسان و تغییرات قیمت اقلام و کالا را گزارش کنند و بدانند که سازمان صنعت، معدن و تجارت پیگیری درخواست ها و مطالبات قانونی و صنفی اصناف و بازاریان را در دستور کار دارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false