متن نامه تشکر منصور حسینی از علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
متن نامه تشکر منصور حسینی از علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران

بدنبال پذیرش استعفای سیدمنصور حسینی معاون فرهنگی و اجتماعی اتاق اصناف ایران توسط علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران، متنی از سوی منصور حسینی خطاب به آقای فاضلی ارسال شد.

متن مذکور به شرح زیر است:

برادرعزيزم جناب آقاي فاضلي

رياست محترم اتاق اصناف ايران

با سلام و احترام؛

دوران همكاري رسمي و غيررسمي ام با شما تا اين لحظه نزديك به ۲۸ سال به طول انجاميده كه اين نشان از پيوستگي عميق عاطفي ميان من و شما و پايداري نگاه مشتركمان نسبت به مسايل فرهنگي و اجتماعي اصناف بوده است.

دغدغه اينجانب در طول فعاليتم در حوزه فرهنگي و اجتماعي اتاق اصناف ايران بر اساس آنچه كه تاييد و تاكيد كرديد، پايه گذاري بستر وسيع و تاسيس نهادهاي فرهنگي و ايجاد ساختاري منسجم و متمركز براي تقويت مسووليت اجتماعي بوده و با استعانت از حضرت حق ريل گذاري و گامهاي اساسي و خوبي برداشته شد تا انشالله آيندگان با تقويت و تشديد فعاليتها اهداف مهم اين حوزه را عملياتي و محقق نمايند.

همانگونه كه مستحضريد كليدواژه و جانمايه فرمايشات مقام معظم رهبري در نامگذاري سال هاي گذشته و محورهاي تعيين شده در برنامه اقتصاد مقاومتي توجه به مسايل فرهنگي است و باور حمايت از كالاي ايراني جز با انجام اقدامي فراگير و عميق در حوزه فرهنگي اصناف براي توليد كالا و ارايه خدمات باكيفيت ايراني ممكن نيست. اصناف بايد به اين باور دست يابند كه مي توانند بهترين كالاها را متناسب با فرهنگ ملي – اسلامي كشورمان توليد كنند، بهترين و با كيفيت ترين خدمات را ارايه نمايند و پايه هاي اقتدار اقتصادي كشور را تقويت و تحكيم نمايند.

راه حل بساري از مشكلات و مسايل حوزه اصناف به اعتقاد كارشناسان اقتصادي و فرهنگي توجه به امور فرهنگي است و اميدوارم اين باور در آتي نيز  در مديريت اتاق اصناف مورد توجه و عنايت قرار گيرد.

براي شما و هيات رييسه محترم اتاق اصناف ايران و به خصوص همه همكاران عزيزم در معاونت فرهنگي و اجتماعي اتاق اصناف ايران كه با همه مساعي و حمايتهاي خود باعث شدند گامهاي خوبي برداشته شود، بهترين ها را آرزو دارم و از خداوند منان سربلندي ايران عزيزو بهروزي ملت بزرگ ايران به خصوص جامعه صنفي كشور را مسالت دارم.

سلامت و سربلندباشید

منصور حسینی

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false