مالیات بازاریان کرمانشاه و اصفهان را یکسان می‌گیرند | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
مالیات بازاریان کرمانشاه و اصفهان را یکسان می‌گیرند

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه از وضعیت مالیات اصناف کرمانشاه گلایه کرد و گفت: مالیات بازار کرمانشاه و اصفهان را یکی می‌گیرند.

رضا سلیم ساسانی در نشست فعالان بخش خصوصی و مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به معضل بیکاری استان کرمانشاه، اظهار کرد: ایجاد شغل جدید نمی‌خواهیم، فعلا باید تلاش کنیم همین مشاغل موجودی که داریم حفظ کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، وی از اشتغالزایی قابل توجه حوزه اصناف یاد کرد و ادامه داد: بازار کرمانشاه با مشکلات متعددی مواجه است که اگر فکری به حال آن نشود ، همین اشتغال موجود را هم از دست می‌دهیم.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه به موضوع بالا بودن مالیات برای بازاریان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: مالیات برای بازار کرمانشاه و اصفهان را یکسان حساب می‌کنند.

سلیم ساسانی درباره حقوق بازرسان اتاق اصناف کرمانشاه نیز تاکید کرد: موضوع حقوق بازرسان اتاق اصناف چند سال است که مطرح می‌شود و محلی برای پرداخت حقوق آنها نداریم.

وی تاکید کرد: این در حالی است که بر اساس قانون باید ۳۳ درصد از درآمد حاصل از جرایم که به خزانه دولت می‌رود به اتاق‌های اصناف برای حقوق بازرسان داده شود که تا کنون چیزی پرداخت نشده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false