ثبت نام 2500 داوطلب در هفتمین دوره انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
ثبت نام ۲۵۰۰ داوطلب در هفتمین دوره انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور

در جریان ثبت نام داوطلبان انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور که از ۵ تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری برگزارشد، حدود ۲۵۰۰ داوطلب از تهران و شهرستان ها به صورت الکترونیکی ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، از میان داوطلبان سراسر کشور ۲۶ داوطلب از استان تهران بودند که به صورت الکترونیکی از طریق سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام کردند.

هنوز آمار شهرستان هایی که به صورت دستی اقدام به ثبت نام کرده اند، به طور کامل نهایی نشده و آمار ۲۵۰۰ نفری مربوط به افرادی است که به صورت الکترونیکی اقدام کرده اند.

آمار افرادی که به صورت دستی ثبت نام کرده اند نیز در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

در ضمن پیرو  بخشنامه درج شده در پایگاه اطلاع رسانی مرکزاصناف و بازرگانان و دبیرخانه هیات عالی نظا رت بر سازمان های صنفی در خصوص ممنوعیت عضویت همزمان درشوراهای اسلامی شهر و روستا وهیات رئیسه اتاق های اصناف، در حال حاضر ثبت نام متقاضیان عضویت در هیات رئیسه اتاق های اصناف بلامانع بوده و بدیهی است تا قبل از روز برگزاری انتخابات تکلیف نهایی موضوع مشخص خواهد شد.

همچنین محل برگزاری انتخابات بر اساس تصمیم گیری هیات های اجرایی خواهد بود.

بر اساس این گزارش،  زمان برگزاری انتخابات اتاق های اصناف نیز همزمان در سراسر کشور روز ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود.

برخی اتاق‌های اصناف که انتخابات میان دوره‌ای داشته اند، تا زمان مهلت اعتبارنامه، مستثنی از برگزاری انتخابات  اردیبهشت ماه امسال هستند./ب/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false