کارگروه حمایت از کالای ایرانی در اتاق اصناف ایران تشکیل شد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ بهمن - ۱۳۹۷  
true
true
کارگروه حمایت از کالای ایرانی در اتاق اصناف ایران تشکیل شد

هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در نشست روز یکشنبه خود با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، کارگروه حمایت از کالای ایرانی را تشکیل داد.

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران در این زمینه گفت: در این نشست که با حضور اکثریت مطلق هیات رئیسه اتاق اصناف ایران برگزار شد، اعضا بر ضرورت اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی و حفظ بازار داخلی به عنوان یک هدف گیری مهم اصناف در سال جاری تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، فاضلی افزود: هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همچنین کمیته بازبینی سیاست های مالیاتی را نیز تشکیل داد. این کمیته مسئولیت دارد تا با توجه به وضعیت بازار کشور برنامه ای را در جهت حمایت از تولید کالای ایرانی به دولت پیشنهاد دهد.

هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و روسای اتحادیه های تخصصی از اعضای این کمیته خواهند بود.

وی اظهار کرد: هیات رئیسه اتاق اصناف ایران به زودی در نشست مشترک خود با معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صمت برداشت های موجود از تبصره ماده ۱۷ آیین نامه اجرایی تبصره ۲ ماده ۴۳ قانون نظام صنفی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

فاضلی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات اتاق های اصناف شهرستان های سراسر کشور در پایان اردیبهشت ماه جاری گفت: به رغم تنگناها و مشکلات زیاد، حداکثر تلاش خود را برای حل مشکلات اصناف و ایجاد بازاری باثبات و توام با آرامش معطوف داشتند که در این خصوص هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مثال زدنی و نمونه بود.

انتخابات اتاق های اصناف شهرستان های سراسر کشور روز ۳۱ اردیبهشت ۹۷ برگزار می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false