وضعیت بودجه ای بازرسان اتاق های اصناف هر چه زودتر مشخص شود/ طرح مشکلات اصناف با حضور نماینده اردل و فارسان در مجلس | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
وضعیت بودجه ای بازرسان اتاق های اصناف هر چه زودتر مشخص شود/ طرح مشکلات اصناف با حضور نماینده اردل و فارسان در مجلس

رئیس اتاق اصناف فارسان به همراه نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی با رئیس اتاق اصناف ایران دیدار و گفت و گو کرد.

نصراله غفاری فارسانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ، توضیحات بیشتری در خصوص دیدار مذکور ارائه کرد و افزود: در این دیدار مشکلات پیش روی اصناف مورد بحث و بررسی قرار گرفت که امیدواریم با همراهی مجلس شورای اسلامی ، در جهت حل مسایل اصناف اقدام شود.

وی ادامه داد: در این نشست، دکتر علی کاظمی نماینده مردم اردل و فارس در مجلس شورای اسلامی در خصوص آمادگی مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات اصناف مطالبی بیان کرد و از اتاق اصناف ایران خواست تا موارد پیشنهادی به مجلس ارائه شود.

غفاری گفت:  افزایش بی رویه مالیات و پایین بودن توان اصناف شهرستان فارسان برای پرداخت هزینه های سربار از مالیات های سنگین از جمله موضوعات مهمی بود که در نشست یاد شده مطرح شد .

وی افزود: موضوع بودجه بازرسان اصناف از جمله مسایل مهم پیش روی اصناف است که درسال‌های اخیر با  با چالش های زیادی روبه رو شده است و باید فکری برای مشخص شدن تکلیف بازرسان صورت بگیرد و  بودجه بازرسی تامین شود تا اتاق های اصناف مشکل پرداخت حقوق بازرسان را نداشته باشند.

غفاری تاکید کرد: باید یک بار برای همیشه وضعیت بودجه بازرسی اصناف از سوی مسئولان ذیربط مشخص شود چون اکنون چندین سال است که بازرسی ها بدون برنامه و بودجه به اصناف واگذار شده اما بودجه قانونی آن نیز پرداخت نمی شود . مساله این است که اگر بازار به این عظمت، کنترل و نظارت بازرسان اصناف را نداشته باشد، مسلما ثبات در آن شکل نخواهد گرفت، لذا باید مسئولان ذیربط برای بازرسان ارزش قائل شوند چرا که تا به امروز جز اتاق اصناف و اتحادیه ها حمایت کننده ای نداشته اند.

رئیس اتاق اصناف فارسان اظهار کرد: از هیات رئیسه اتاق اصناف ایران خواستاریم تا تمام برنامه هایش را معطوف به تهران نکنند و در برنامه هایشان بررسی و بازدید از شهرستان ها را نیز لحاظ کنند تا از نزدیک مسایل و مشکلات صنفی را شاهد باشند./ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false