خدمات خودرویی همدان در ایام نوروز شیفت‌بندی می‌شوند/ افزايش قيمت نداشتيم | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ بهمن - ۱۳۹۷  
true
true
خدمات خودرویی همدان در ایام نوروز شیفت‌بندی می‌شوند/ افزايش قيمت نداشتيم

رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه برای واحد‌های صنفی شیفت‌بندی شده است، گفت: خدمات خودرویی در بلوارهای اصلی و واحد‌های خواروبارفروشی شیفت‌بندی شدند تا شبانه‌روز فعال باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، احمد گازرانی با بیان اینکه بازرسی‌ها از بازار به دو شیوه انجام می‌شود، اظهار کرد: یکی از شیوه‌ها شکایت‌محور است که یک مورد ارسال شکایات مردمی به سامانه ۱۰۰۰۱۲۷ بوده و برچسب‌های این سامانه در واحد‌های صنفی نصب شده است.

وی در گفت و گو با فارس ادامه داد: افرادی که شکایات خود را به سامانه ۱۰۰۰۱۲۷ ارسال می‌کنند، در مدت یک ساعت با فردی که پیامک داده، تماس و به شکایت او رسیدگی می‌شود.

رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه شیوه دیگر بازرسی به این نحوه است که ۵۰ اتحادیه هر کدام یک بازرس به اتاق اصناف معرفی کردند، گفت: هشت بازرس اتاق اصناف نیز کار بازرسی را انجام می‌دهند که در مجموع با بازرسان اتحادیه‌ها تعداد بازرسان اتاق اصناف به ۵۸ نفر می‌رسد.

وی با بیان اینکه از ابتدای اسفندماه بازرسان اتاق اصناف همدان از بازار بازرسی داشته‌اند، افزود: هیچ مشکلی در حوزه بازرسی نداشتیم و بازرسان با متخلفان برخورد می‌کنند.

گازرانی در رابطه با باز بودن بازار و واحد‌های صنفی، تصریح کرد: وضعیت بازار از نظر کالا مطلوب بوده و کم و کسری در وجود ندارد، قیمت‌ها هم افزایش چشمگیری نداشته است.

وی با اشاره به اینکه امسال وضعیت بازار همدان شرایط خاصی است، افزود: همدان به عنوان شهر گردشگری آسیایی در سال ۲۰۱۸ معرفی شده که بازاریان اعلام امادگی کردند نوروز تعطیلات کمتری داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه برای واحد‌های صنفی شیفت‌بندی شده است، ادامه داد: خدمات خودرویی در بلوارهای اصلی و واحد‌های خواروبارفروشی شیفت‌بندی شدند تا شبانه‌روز فعال باشند.

وی با اشاره به اینکه اصناف آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران هستند، افزود: واحد‌های صنفی نانوایی براساس شیفت‌بندی انجام شده تعطیلی ندارند.

گازرانی با بیان اینکه واحد‌های صنفی نانوایی مرخصی بخواهند تحت نظر اتاق اصناف به آنها مرخصی داده می‌شود، بیان کرد: چند نانوایی همدان آمادگی دارند در صورت نیاز به صورت شبانه‌روز فعالیت داشته باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false