راه اندازی کمپین خرید محصولات داخلی؛ راهی برای کاهش مشکلات تولیدکنندگان | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
راه اندازی کمپین خرید محصولات داخلی؛ راهی برای کاهش مشکلات تولیدکنندگان

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: تولیدکنندگان داخلی باید برای افزایش کیفیت محصولات خود تلاش کنند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، رضا سلیم ساسانی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، تصمیم بر این گرفته شد که در نوروز ۹۷ کمپین خرید محصولات داخلی در استان کرمانشاه راه اندازی شود.

رضا سلیم ساسانی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه افزود: بخش زیادی از چرخه اقتصادی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و تولید و اشتغال منجر به گردش مالی و شرایط را به گونه‌ای رقم می‌زند که کم‌تر شاهد مشکلات تولیدکنندگان باشیم.

ساسانی گفت: در صورت حمایت نکردن از محصولات داخلی و خرید نکردن از آنها، تولید کنندگان توان اداره کارخانه‌های خود را نخواهند داشت.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه افزود: البته تولیدکنندگان داخلی نیز باید تمام سعی خود را داشته باشند تا کیفیت محصولات خود را افزایش دهند و با رعایت مشتری مداری، حقوق آن‌ها لحاظ شود. امید است تعامل مردم و تولیدکنندگان و درک متقابل از شرایط موجود، منجر به اتفاق‌های خوب برای تولیدکننده و مصرف کننده شود.

ساسانی از مردم خواست به کمیپن خرید محصولات داخلی بپیوندند و شرایط سرپا ماندن کارخانه‌ها که در نهایت به حمایت از تولیدکنندگان و جلوگیری از افزایش بیکاری در سطح جامعه می‌شود، کمک کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false