ارسال کانکس های اهدایی اصناف شهرستان خدابنده به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۲ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
ارسال کانکس های اهدایی اصناف شهرستان خدابنده به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

نماینده اتاق اصناف ایران در استان زنجان، شهرستان خدابنده از ارسال کانکس های اهدایی این شهرستان به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (استان کرمانشاه) خبر داد.

انعام الله صادقی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: شهرستان خدابنده از ابتدای وقوع زلزله استان کرمانشاه تاکنون درچند نوبت  کمک های خود را در قالب کمک های نقدی و غیرنقدی به شهرستان سرپل ذهاب ارسال کرده  و ارسال کانکس های سرویس بهداشتی نیز آخرین مرحله از کمک های ارسالی بوده است.

وی تصریح کرد: اتاق اصناف شهرستان خدابنده بیش از یک میلیارد و  ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و بیش از ۵ کامیون حامل کمک های غیرنقدی به شهرستان پل ذهاب ارسال کرده است.

صادقی گفت: با توجه به شرایط سخت مردم در مناطق زلزله سرپل ذهاب به خصوص در فصل سرما و نیاز مبرم به استفاده از سرویس های بهداشتی ۱۰ کانکس سرویس بهداشتی (حمام و توالت) مجهز به آبگرمکن به این مناطق ارسال شده و همچنین چندین بار  از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب بازدید شده است.

وی با بیان اینکه مردم نقش پررنگی در ارسال کمک به مناطق زلزله داشتند ، افزود: این همه احساس و حس نوع دوستی  مردم ایران قابل تحسین است و مردم ایران همیشه در همه صحنه ها حاضر بوده اند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خدابنده همچنین در ادامه از برگزاری نمایشگاه بهاره در این شهرستان خبر داد و افزود: به جهت رفاه حال شهروندان نمایشگاه بهاره از ۲۵ بهمن ماه جاری تا ۵ اسفندماه آینده در شهرستان خدابنده دایر خواهد شد. /ع/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false