کمک 200 میلیارد ریالی اصناف ایران به زلزله زدگان استان کرمانشاه | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی اصناف ایران به زلزله زدگان استان کرمانشاه

اصناف و بازاریان سراسر کشور بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، خانواده بزرگ اصناف بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه کمک کردند. همچنین ۶۶۴ دستگاه کانکس از سوی اصناف استان های مختلف به مناطق زلزله زده تحویل شده و یا در برنامه ارسال قرار دارد.

اتاق اصناف ایران بعد از وقوع زلزله در استان کرمانشاه، کمیته بحران را با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق تشکیل داد و چند روز پس از آن نیز رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق ایران از مناطق زلزله زده بازدید کردند و هماهنگی های لازم را با مسئولان دولتی در منطقه برای ارسال کمک ها انجام دادند.

مدیریت تامین آب، غذای گرم و پخت نان در نخستین روزهای وقوع زلزله، هماهنگی با منطقه برای تامین شیشه ساختمانی، مدیریت و هدایت کمک های مردمی به منطقه با نظارت استاندار و همچنین هماهنگی با تشکل های مردمی برای کمک به بازسازی مناطق زلزله زده از اهم اقدامات انجام شده اتاق اصناف ایران برای کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده استان کرمانشاه است.

در ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی اصناف به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ، تمام اصناف و بازاریان سراسر کشور نقش آفرین بودند و بسیاری از اقلام مورد نیاز مردم این مناطق را تامین کردند.

کمک های غیرنقدی اصناف سراسر کشور شامل دهها کامیون وسایل گرمایشی، پتو، انواع پوشاک، کفش، آب معدنی، مواد غذایی، حبوبات، نان، انواع لوازم خانگی، فرش و موکت، شیشه ساختمانی، مواد شوینده و بهداشتی، چادر مسافرتی، توزیع غذای گرم، راه اندازی آشپزخانه صحرایی، نانوایی سیار و بسیاری کمک های غیرنقدی دیگر، بخشی دیگر از کمک های اصناف به مردم شهرهای زلزله زده استان کرمانشاه است.

بر اساس این گزارش، انجام خدمات فنی و تخصصی از سوی اصناف خدماتی و خدمات فنی بخشی دیگر از اقدامات انجام شده اتاق اصناف ایران برای کمک به مردم مناطق زلزله زده استان کرمانشاه است.

به گزارش مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی ۷ و ۳ دهم ریشتر در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ماه سال جاری استان های غربی کشورمان را لرزاند.

مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی ۴۵.۹، عرض جغرافیایی ۳۴.۸۴ و عمق ۱۱ کیلومتری زمین بوده است.

این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، ۲۵ کیلومتری تازه آباد، ۳۷ کیلومتری باینگان، ۱۱۲ کیلومتری سنندج و ۱۲۲ کیلومتری کرمانشاه روی داده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false