رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی از تاسیس "شورای راهبردی اصناف ایران" استقبال کرد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۵ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی از تاسیس “شورای راهبردی اصناف ایران” استقبال کرد

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی از تاسیس شورای راهبردی اصناف ایران استقبال کرد و گفت : شاخه شورای راهبردی اصناف در فراکسیون اصناف مجلس راه اندازی می شود.

دکتر شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: تشکیل فراکسیون اصناف در مجلس شورای اسلامی با هدف شناسایی مشکلات جامعه بزرگ اصناف و ریشه یابی علل  آن و برنامه ریزی براى حل آنها بوده و وجود شورای راهبردی اصناف ایران ما را در رسیدن سریع و عینى تر  به این هدف، یاری خواهد کرد.

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای مرکزی شورای راهبردی، افزود: اهداف شما با اهداف فراکسیون همپوشانی بسیاری دارد و هم افزایی پتانسیل و ظرفیت هر دو مجموعه در کنار اتاق اصناف ایران و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، راه را برای نزدیکی دیدگاههای مثلث مجلس، دولت و تشکل های صنفی هموار خواهد کرد.

نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: فراکسیون اصناف مجلس با حضور همه اعضای شورای راهبردی اصناف ایران ، شورای راهبردی اصناف  فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی را تاسیس خواهد کرد.

در این نشست علی توسطی رییس شورای راهبردی اصناف ایران اهداف این شورا را برشمرد و تاکید کرد: این شورا در کنار اتاق ها و به مثابه بازوی مشورتی کمیسیون های تخصصى اتاق ها و همچنین حلقه کمکی و ارتباطى  آنها با دستگاه ها و نهادها خواهد بود.

وی گفت : شورای راهبردی خلاءها و موانع و مشکلات را شناسایی و اولویت بندی خواهد کرد و راهکارها و راه حل ها  را جهت کمک به جامعه بزرگ اصناف در اختیار اتاق ها و دستگاههای اجرایی و قانونگذاری قرار خواهد داد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false