دیدار با مسئولان ارشد اقتصادی دولت و مجلس در دستور کار شورای راهبردی اصناف ایران | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
دیدار با مسئولان ارشد اقتصادی دولت و مجلس در دستور کار شورای راهبردی اصناف ایران

نایب رییس شورای راهبردی اصناف ایران گفت: شورای مرکزی این تشکیلات با هدف تببین دیدگاه‌ها و برنامه های خود بزودی نشست های متعددی را با مسئولان ذی نفوذ در این حوزه برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، ابوالفضل رجب زاده افزود: نخستین نشست شورا بزودی با حضور حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد.

وی افزود: نشست با پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی و محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران نیز در مجموعه دیدارهای شورای راهبردی برنامه ریزی شده است.

نایب رییس شورای راهبردی اصناف افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی،۳۵ نفر از افراد متخصص صنفی به عنوان شورای راهبردی اصناف در مجلس شورای اسلامی بزودی معرفی می شوند تا به طرح مشکلات اصتاف با مجلس مبادرت نمایند و به گونه ای برنامه ریزی شده تا جلسات آنها هرماه در مجلس برگزار  شود.

وی افزود: بنا داریم فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی را با نظرات کارشناسی خبرگان اصناف تقویت کنیم تا آرا و نظرات شورای راهبردی از طریق نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که در فراکسیون اصناف عضویت دارند، به کمیسیون‌های تخصصی مجلس انتقال یابد و در قوانین تاثیر بگذارد.

وی گفت: با جلب نظر مثبت رییس اتاق اصناف ایران، گروهی از خبرگان صنفی نیز بزودی به مرکز پژوهش های مجلس شورای  اسلامی برای حضور در نشست‌های معاونان اقتصادی مرکز جهت بررسی قوانین موضوعه مرتبط با اصناف معرفی می شوند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false