پرداخت هاي اينترنتي کشور از 14 به 83 هزار ميليارد تومان رسيد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
پرداخت هاي اينترنتي کشور از ۱۴ به ۸۳ هزار ميليارد تومان رسيد

مديرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوري وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: پرداخت هاي اينترنتي کشور از ۱۴ هزار ميليارد تومان در سال ۹۲ به ۸۳ هزار ميليارد تومان معادل حدود ۲۳ ميليارد دلار در سال ۹۵ رسيد .

فرزاد اسماعيل زاده در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما در حاشيه دومين جشنواره وب و کسب و کار صنعتي ، معدني و تجاري افزود: اين ميزان پرداخت تنها مربوط به خريدهايي است که از طريق اينترنت انجام مي شود و شامل دستگاههاي پوز و خودپردازها نمي شود.

وي گفت: رشد پرداخت هاي اينترنتي نشان مي دهد ايران همپاي ديگر کشورها در اين جهت حرکت مي کند و مردم از خريد اينترنتي استقبال خوبي دارند .

اسماعيل زاده با اشاره به اهداف دومين دوره جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههاي صنعتي ، معدني و تجاري افزود: هدف اين است که اهميت را درک کنند و کسب و کارهايي که بيشتر از ابزارهاي فناوري اطلاعات بيشتر استفاده مي کنند، در کسب و کار خود موفق تر هستند .

وي درخصوص انتخاب برترين هاي حوزه وب و کسب و کار اينترنتي در دومين جشنواره وب و کسب و کار صنعتي ، معدني و تجاري افزود: بيش از ۷۰ شاخص در ۳ حوزه عملکردي ، محتوايي و فناوري طي يک ماه بررسي شد که در نهايت يازده سامانه برتر ۵ سامانه نقره اي و ۶ سامانه برنزي انتخاب معرفي شدند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false