دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی های زلزله کرمانشاه ، برنامه ویژه دارد | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ آبان - ۱۳۹۷  
true
true
دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی های زلزله کرمانشاه ، برنامه ویژه دارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت و نظام را مرهون حضور و پایمردی مردم گیلانغرب در عرصه‌های مختلف انقلاب دانست و گفت: دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی‌ها در مناطق زلزله زده، برنامه ویژه ای دارد.

محمد شریعتمداری در جریان بازدید از مناطق زلزله زده گیلانغرب، با اشاره به اینکه خسارت‌های ناشی از زلزله اخیر در این شهرستان بسیار سنگین است، تصریح کرد: این زلزله به بسیاری از تأسیسات زیربنایی، ساختمان‌ها، واحدهای دامی و محل نگهداری احشام خسارت وارد کرد که بخشی تخریب یا با آسیب جدی مواجه شده است.

به گزارش شاتا، وی با تأکید بر این موضوع که دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی ها، برنامه ویژه دارد، افزود: دولت در کوتاه مدت هم از طریق تأمین منابع مورد نظر و هم از طریق تامین مکان‌های جایگزین، تلاش می‌کند اسکان موقت زلزله زدگان در فرصت محدود را به سرانجام برساند.

شریعتمداری یادآور شد: در دومین شهر مقاوم کشور که در دوران دفاع مقدس مقاومت جانانه ای را در برابر دشمن بعثی از خود نشان داد، موضوع زلزله کمتر بازتاب داشته است که باید جبران شود و مورد توجه بیشتری از سوی دولت قرار گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت و نظام را مرهون حضور و پایمردی مردم گیلانغرب در عرصه‌های مختلف انقلاب دانست و گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات برای بازسازی این شهرستان استفاده می‌شود.

شریعتمداری با اعلام اینکه افق پیش رو در مناطق زلزله زده بسیار روشن است، تصریح کرد: ایران کشوری حادثه خیز است اما در کنار آن وجود مردمی سختکوش مایه امیدواری است و دولت هم در کنار مردم، وظیفه خدمتگزاری به آنها را برعهده دارد.

وی از مردم گیلانغرب به دلیل تاخیر در امدادرسانی عذرخواهی‌ کرد و گفت: باید با سرعت عمل بیشتر و کمک رسانی جدی تر این موضوع جبران شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false