شما اینجا هستید
تهران » حرکت به سمت تجارت الکترونیک نیاز امروز جامعه است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت به سمت تجارت الکترونیک نیاز امروز جامعه است، تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک رابطه متقابل با یکدیگر دارند.

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: همه کشورها مساله ایجاد دولت  دولت الکترونیک را اجرایی کرده اند و در کنارش از تجارت الکترونیک ارزش افزوده ایجاد کرده اند؛ ایران نیز باید به این سمت حرکت کند و برای اجرای آن قانون هم داریم .

وی تصریح کرد: گام نخست حرکت به سمت تجارت الکترونیک باید از اصناف شروع شود و اصناف در هر حوزه ای چه تولید، توزیع و بازرگانی هر کدام ماموریت های مختلفی دارند و می توانند تجارت امروز کشور را به سمت الکترونیکی شدن سوق دهند.

زارع با بیان اینکه امروز عصر پیشرفت و تکنولوژی است، افزود: ما اکنون در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم و سرعت این پیشرفت به حدی است که امکان تقسیم منحنی پیشرفت در بعد زمان غیر ممکن است و ما باید سهم خودمان را از آینده جهان معلوم کنیم و به سمت تجارت الکترونیک برویم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: برای حرکت به سمت تجارت الکترونیک، بسترها به لحاظ قانونی فراهم است و به لحاظ زیرساخت های فناوری های نوین نیز تقریبا در حد متوسط است. با ورود به این حوزه می توانیم موفقیت های خوبی داشته باشیم. /ع/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اتاق اصناف ایران | سایت خبری اتاق اصناف ایران