شما اینجا هستید
اسلاید » رونق کسب و کار در دولت دوازدهم با حضور محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت

رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: با وجود پیشینه مثبت آقای شریعتمداری در وزارت بازرگانی سابق، انتظار رونق در بخش تولید و کسب و کار در دولت دوازدهم می رود.

رحیم حاج نایبی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ضمن ابراز خرسندی از معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت افزود: با پیشینه و تجربه ای که وی در بخش صنعت و تجارت دارد، امید می رود با تعامل بیشتر با تشکل های صنفی  بیش از پیش شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی کشور باشیم.

وی همچنین از معرفی مسعود کرباسیان به عنوان وزیر  امور اقتصادی و دارایی استقبال کرد و گفت: در گذشته تعامل و هماهنگی های لازم از سوی وزارت اقتصاد با  اصناف وجود نداشت.

حاج نایبی تصریح کرد: امید است پس از رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به  این وزیر پیشنهادی با ساماندهی و محاسبه عادلانه مالیات شاهد بالندگی اقتصادی و ایجاد اشتغال و رونق کسب وکار که از منویات مقام معظم رهبری است، باشیم.

وی ادامه داد: همچنین در گذشته در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تمام ظرفیت اصناف با توجه به وجود ۳میلیون واحد صنفی در سراسر کشور استفاده زیادی نشد.

رئیس اتاق اصناف زنجان اظهار امیدواری کرد با استفاده مطلوب از ظرفیت ها و قابلیت های اصناف در ایجاد اشتغال پایدار که با کمترین هزینه و بالاترین راندمان میسر است، موفق تر از گذشته عمل شود.

وی با اشاره بر لزوم اصلاح قانون کار به نفع تولید و اجرای واقعی آن، بر اصلاح قانون حذف سهم بیمه کارفرمایان دارای کمتر از ۵ نفر کارگر تاکید کرد./ب/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اتاق اصناف ایران | سایت خبری اتاق اصناف ایران