شما اینجا هستید
اسلاید » وزیر پیشنهادی صنعت نسبت به بنگاه های کوچک و متوسط توجه بیشتری داشته باشد

رئیس اتاق اصناف همدان گفت: از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت انتظار می رود با حمایت بیشتر نسبت به دولت قبل از بنگاه های کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال بهره بگیرد.

حمیدرضا فرسایی وحید در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران با اشاره به نامگذاری امسال به اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال افزود: بنگاه های کوچک و متوسط از جمله اصناف تولیدی نقش مهمی در تولید و اشتغال دارند و وزیر صنعت پیشنهادی می تواند از نقش آفرینی صنوف در بخش تولید و اشتغال استفاده کند.

وی ادامه داد: در گذشته در سیاستگذاری ها و برنامه های سالانه نقش اصناف و همچنین بنگاه های خرد و متوسط کمتر دیده شد اما امیدواریم آقای شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با سابقه خوبی که دارند، از مدیرانی در این وزارتخانه استفاده کند که ضمن آشنایی کامل با قوانین به نقش بنگاه های کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال آگاه باشند.

رئیس اتاق اصناف همدان همچنین از مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی  امور اقتصادی و دارایی برای تصدی وزارت اقتصاد استقبال کرد و گفت : انتظارمی رود آقای کرباسیان با اصلاح سیاست های پولی ومالی در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور بویژه بخش تولید و کم کردن رکود گام های بلندی بردارد.

فرسایی وحید در ادامه از معرفی علی ربیعی به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز خرسندی کرد و افزود: پیگیری اصلاح قانون کار از مهم ترین مسایل در حوزه اشتغال و کسب و کار است که انتظار می رود وزیر پیشنهادی تعاون در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشد./ب/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اتاق اصناف ایران | سایت خبری اتاق اصناف ایران