برکات موسسه نور اصناف و ابرار موجب خوشحالی مردم ایران می‌شود | اتاق اصناف ایران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
برکات موسسه نور اصناف و ابرار موجب خوشحالی مردم ایران می‌شود

وزیر تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی با بیان اینکه برای داشتن جامعه‌ای سعادتمند باید مسئولیت‌پذیری اجتماعی پررنگ‌تر شود، گفت: امیدریم برکات موسسه نور و ابرار موجب خوشحالی مردم ایران شود.
به گزارش خبرنگار اصناف ایران، علی ربیعی در مراسم افطاری بهزیستی و اتاق اصناف ایران که در شیرخوارگاه آمنه و با حضور رئیس اتاق اصناف ایران، رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس اتاق تعاون و جمعی روسای اتحادیه‌های تهران برگزار شد، تاکید کرد: اگر می خواهیم جامعه ایران سعادتمند باشد باید نقش اجتماعی مان را گسترش دهیم و هیچ چیز زیبا تر از این نسیت که فردی را که بنا به دلایلی عقب مانده و کسی را برای مراقبت از ندارد مورد مراقبت قرار دهیم.
وی از موسسان خیریه ابرار و نور تشکر کرد و گفت: از آقای بندی پی می خواهم که نهادی بین بهزیستی و موسسه ابرار و نهادی بین بهزیستی و موسسه نور ایجاد کند.
وزیر کار با بیان اینکه بدون باید بدون اینکه دولت متکلف شود، باعث و بانی خیر شویم، ادامه داد: شعار بهزیستی مبتنی بر دولت باید به بهزیستی مبتنی به جامعه و خانواده تغییر کند.
ربیعی تصریح کرد: امیدواریم سال آینده خیر و برکات موسسه نور و ابرار را برشماریم و نتیجه جلسه امروز باعث رونق ایران عزیز و خوشحالی مردم شود و برکت آن در زندگی شخصی همه شما نمود داشته باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false