هشت هزار واحدصنفی در شهر قزوین تعطیل هستند

۱۶:۲۱:۰۲ آذر ۵, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان قزوین گفت: در راستای محدودیت های اعمال شده برای صنوف بیش از هشت هزار واحد صنفی در شهر قزوین تعطیل هستند و همکاری لازم را در اجرای محدودیت ها مقابله با کرونا داشته اند.

محمد فرج زاده ها در گفت و گو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: در شهر قزوین ۲۰ هزار واحدصنفی فعال داریم که در اجرای محدودیت ها ۱۲ هزار واحد در گروه یک قرار گرفتند و ۸ هزار واحدصنفی ملزم به تعطیلی واحدهای خود شدند .

وی تصریح کرد: برخی از صنوف مانند تعمیرکاران خودرو ، صافکاران، لوازم ساختمانی نیز با توجه به ضرورت خدمات رسانی و مسئولیت اجتماعی که داشتند باز هستند و خدمت رسانی می کنند.

فرج زاده ها افزود: اصناف همیشه دولت را همراهی کرده است و لازم است اگر معافیتی در حوزه مالیات برای اصناف در نظر گرفته می شود به صورت شفاف باشد و اجرایی شود و واقعیت های جامعه صنفی و مشکلاتی که اصناف دارند دیده شود.

رئیس اتاق اصناف شهر قزوین تصریح کرد: اصناف در راستای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا از اول آذر، واحدهای صنفی شان را برای حفظ سلامت خود، خانواده و مردم تعطیل کردند و از بازگشایی تا پایان محدودیت ها خودداری خواهند کرد./ع/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =